Dongen 52 sportdag, Speelgoed museum en Bounce Valley
Maandag:
Vandaag mochten wij 27 kinderen verwelkomen. Tussen 07:00 en 09:00 kwamen de kinderen binnen, en zij mochten tot 09:15 vrij spelen. De dag stond in het teken van een sportdag, samen met de locatie Den Butter in Rijen.
Rond 09:15 gingen we allemaal even naar het toilet, trokken onze jassen aan, en stapten in de stint. We hadden vijf verschillende onderdelen op het programma:
-
- Turnen: De kinderen gingen lekker aan de slag met verschillende turnoefeningen, zoals de went sprong, aan de touwen slingeren, handstanden maken en koprollen.
-
- Voetbal: Er was een spannend partijtje en verschillende andere leuke voetbaloefeningen.
-
- Leeuwenkooien: Dit is een tikspel waarbij de kinderen diamanten moesten veroveren.
-
- Kerstballen versieren: Creatief bezig zijn met het versieren van kerstballen.
-
- Glow in the dark disco: Het hoogtepunt van de dag! De kinderen vonden de glow in the dark disco het allerleukste.
Het was een gezellige dag met een gevarieerd programma. Alle kinderen deden goed mee, en het was duidelijk dat ze genoten van de activiteiten. Na de sportdag konden ze terug op de bso nog lekker vrij spelen.
Dinsdag: Bezoek aan het Speelgoedmuseum in Oosterhout
Vandaag hadden we net als maandag 27 kinderen op de planning staan. Ze kwamen tussen 07:00 en 09:00 binnen, waarna het ochtendprogramma begon.
We begonnen de dag met apenkooien in de zaal, een tikspel waarbij de kinderen de vloer niet mogen raken. Dit werd erg fanatiek gespeeld! Na het harde sporten gingen we lekker boterhammen eten, met vleeswaren, kaas en zoetigheid. Na het eten mochten de kinderen even iets voor zichzelf doen.
Rond 12:45 gingen we naar het toilet, trokken we onze jassen aan, en stapten in de stint. We waren op weg naar het Speelgoedmuseum in Oosterhout! De vrijwilligers hadden een geweldig programma voor ons georganiseerd. We begonnen met een rondleiding door het museum, waarbij we een speurtocht deden. We moesten afbeeldingen zoeken, wat erg leuk was!
Daarna hebben de kinderen gespeeld met verschillende spelletjes en een heerlijk cakeje versierd – wat was dat lekker! Tot slot maakten we nog een kerstengel van lijm, bloemetjes, glitters en andere knutselspullen.
Rond 15:30 vertrokken we weer terug naar de bso, omdat we vandaag tot 17:00 open waren vanwege kerstavond. Eenmaal terug werden de kinderen op tijd opgehaald. We wensten elkaar fijne feestdagen en kijken ernaar uit elkaar snel weer te zien
Vrijdag: Na twee volle kerstdagen mochten we vandaag 18 kinderen verwelkomen! De dag begon met een bezoek aan Bounce Valley, waar we 2 uur lang lekker konden springen en spelen. De meesters gingen ook mee en er werden veel wedstrijdjes gespeeld, wat de kinderen erg enthousiast maakte!
Na 2 uur springen kwamen de taxi’s ons ophalen om weer naar de BSO te gaan. Voor de middagactiviteit hadden we oorspronkelijk het plan om shirtjes te pimpen, maar helaas waren de shirtjes niet op tijd afgeleverd. In plaats daarvan gaven we de kinderen een keuze: of we gingen ieder een eigen bingo kaart knutselen en deze spelen in het bos, of we gingen lekker buitenspelen in een leuke speeltuin. De meeste kinderen kozen voor de speeltuin.
Na het eten maakten we ons klaar en kleedden we ons warm aan om naar buiten te gaan. De kinderen hebben heerlijk gespeeld en genoten van het frisse weer.
Rond het einde van de dag werden de kinderen opgehaald. We wensten elkaar een fijn weekend en kijken uit naar volgende week!
Flekss Kinderopvang | Sport-BSO en Kinderdagverblijf✔️