Onze Avontuurlijke Week – 12 t/m 16 mei 2025 🌞
Wat een ongelooflijk leuke en zonnige week hebben we achter de rug! Elke dag zat bomvol plezier, nieuwe ervaringen, veel beweging en natuurlijk… waterpret! We nemen jullie graag mee in ons avontuur van dag tot dag:
Maandag 12 mei Sportdag & Spetterplezier!
De week begon meteen geweldig: de zon straalde en iedereen had er zin in! Vandaag kregen we bezoek van de kinderen van de locaties de nowies & kerkwerve.
Samen hebben we er een sportieve, actieve en supergezellige dag van gemaakt. Overal op het terrein was iets te beleven! De kinderen konden vrij kiezen wat ze wilden doen, en dat leidde tot een bonte mix van vrolijke activiteiten en plezier.
Er werd gevoetbald⚽, op stepjes geracet én we speelden een hilarische versie van slagbal met… jawel, badjes als honken! 💦 De kinderen waren enthousiast, renden in het rond en werkten volop samen. Maar omdat het zó warm was, had meester een verrassing: de zwembadjes en waterpistolen kwamen tevoorschijn uit de container! Binnen no time was het terrein veranderd in een vrolijk waterparadijs. Iedereen gierde het uit van plezier terwijl ze elkaar nat spetterden en verkoeling zochten in het water. Wat een heerlijke, zonnige en sportieve start van de week!🌞✔️
Dinsdag 13 mei – Speeltuinpret & Watergevechten!
Ook vandaag begonnen we met een lach en een stuk fruit – deze keer op een bijzondere plek: speeltuin De Hoge Neer! Samen met de kinderen van locatie kerkwerve genoten we van het buiten zijn, het lekkere weer en elkaars gezelschap. Na het fruit 🍇🍎🍌🍏het speelavontuur los: tikkertje, verstoppertje, rennen, klimmen en zelfs racen – alles kwam voorbij! De kinderen leefden zich helemaal uit in het zonnetje.🌞
Later op de dag gingen we terug naar onze eigen locatie, want… het waterfeest van gisteren had een vervolg gekregen! De kinderen konden niet wachten om weer in het water te springen. Bikini’s en zwembroeken aan, slippers uit, en gáán! Er werd gespeeld met waterpistolen, gespetterd in de badjes en vooral heel hard gelachen. Wat een zomerse dag vol energie, blijdschap en waterpret!😉🤣
Woensdag 14 mei – IJsjes, bloemen & een film als afsluiter
We begonnen de middag rustig, met boterhammen of een warme tosti. Tijdens het eten kletsten we gezellig met elkaar over het afgelopen weekend en alle avonturen van de dagen ervoor. Het was fijn om zo de dag te beginnen, even in alle rust samen zijn.🥪
In de middag trokken we eropuit voor iets heel lekkers: een bezoek aan de ijssalon scoop. De kinderen genoten zichtbaar van hun ijsje – het was een feestje op zich. Na het smullen zijn we nog even naar de speeltuin in de buurt van de ijssalon gegaan, waar vrolijk werd gespeeld en zelfs bloemen geplukt.💐🌻🌼🌷🪻 Sommigen maakten kleine boeketjes voor thuis of voor hun favoriete juf of meester. Terug op locatie keken we samen een filmpje en konden de kinderen daarna nog even vrijspelen tot het tijd was om opgehaald te worden. Een dag vol kleine geluksmomentjes!
Donderdag 15 mei – Creatieve kleuren & knotsgekke spelletjes
Vandaag begon onze dag lekker creatief. De tafels lagen vol kleurplaten en stiften in alle kleuren van de regenboog. Met veel enthousiasme gingen de kinderen aan de slag en maakten ze de mooiste kunstwerken 🌈. Daarna trokken we naar buiten voor nog meer plezier. Tijdens het fruit eten genoten we van het zonnetje bij focus en laadden we weer energie op voor nóg meer leuke activiteiten.
We speelden verschillende spelletjes die voor veel gelach en actie zorgden: ‘Chinese muur’ en ‘knakworst-tikkertje’ waren echte favorieten – wat een plezier hadden we met z’n allen! 🤩 En natuurlijk, zoals deze week betaamt, kwam ook vandaag het water terug in de vorm van vrolijke watergevechten. De kinderen renden met waterpistolen over het terrein en genoten van het gespetter. We sloten de dag af met iets spectaculairs: het bouwen van een toren van Kapla! En niet zomaar een toren… deze was zó hoog, hij was zelfs groter dan de kinderen zelf! 😱 Wat een geweldige dag vol creativiteit, beweging en vrolijkheid!
Vrijdag 16 mei – Mini-chefs & een groot speelavontuur
De laatste dag van de week begon weer met iets lekkers: tosti’s! Mmm… smullen maar! 😋 Daarna doken we het speelkeukentje in. De kinderen werden ware topchefs en bedachten de meest fantasierijke gerechten. Het was genieten om te zien hoe iedereen samenwerkte, de rollen verdeelde en helemaal opging in het rollenspel.
Omdat het weer nog steeds zó mooi was, besloten we lekker naar buiten te gaan. Eerst speelden we bij het speeltuintje naast onze locatie en genoten we van een heerlijk verkoelend waterijsje. 🍦🍧Daarna volgde het grote uitje naar een grotere speeltuin met een echte voetbalkooi. ⚽De jongens waren meteen enthousiast en speelden een flink potje voetbal, terwijl de meiden zich uitleefden op de speeltoestellen. Er werd geklommen, gegleden en gegiecheld. Als afsluiting van deze topweek maakten de kinderen tekeningen na die zó mooi waren, dat ze zo in een tentoonstelling zouden kunnen hangen! 🎨
Wat een week! 🌟
Wat hebben we genoten van deze avontuurlijke, zonnige en vrolijke week vol spel, waterpret, creativiteit en gezelligheid. De kinderen straalden, lachten en leerden samen, elke dag opnieuw. We kijken nu al uit naar de volgende week vol nieuwe avonturen!
Wil jij nou ook zo’n super leuk avontuurlijke dag/week beleven vraag dan een rondleiding aan via de link:https://flekss.nl/rondleiding/🌞