Soccer Center 3 - Squid game, yoga, voetballen, handballen en verschillende estafette vormen
Maandag zijn we de week goed begonnen! Na een gezellig momentje samen fruit eten, gingen we meteen naar de sportvelden. Omdat het vorige keer zo’n groot succes was, besloten we weer een spel te spelen geïnspireerd door Squid Game. En inderdaad, het was opnieuw een geweldige ervaring! We sloten het sportuurtje af met een potje “Iemand is hem, niemand is hem”. Daarna was het tijd om lekker vrij te spelen. Veel kinderen gingen op het springkussen of bleven lekker op de velden spelen.
Dinsdag was weer een sportieve dag! We begonnen met het spelletje “Annamaria koek koek”. Daarna splitsten we de groep in tweeën. De ene groep ging pionnenroof spelen, wat super spannend was! De andere groep deed een lesje yoga. Veel kinderen konden al coole yogatrucjes laten zien! Na het sportuurtje was er weer tijd voor vrij spel. Er werden zelfs nog wat potjes “Wie scoort is keep” gespeeld, wat altijd voor veel plezier zorgt.
Woensdag is het altijd extra gezellig want dan komen de kinderen van de locaties Made en Raamsdonksveer ook naar het Soccer Center. We hebben lekker gevoetbald, Pokémon kaarten gespeeld en heel veel gekleurd. Een dag vol plezier!
Donderdag was iedereen in een gezellige en energieke bui! We begonnen met het commando spel, waar je alleen de opdracht mag uitvoeren als er het woord commando wordt gezegd. Daarna splitsten we de groep weer in tweeën: de oudere kinderen speelden een fanatiek potje handbal, waar iedereen echt zijn best deed en het super spannend was. De jongere kinderen deden een vrolijke estafette, waarbij ze over obstakels heen moesten, veel renden en goed samenwerkten. Het was een dag die barstte van energie, positiviteit en plezier!
Vrijdag was alweer de laatste schooldag van de week. We gingen weer naar de BSO in Raamsdonksveer. Hier hebben we lekkere boterhammen gegeten. Daarna speelden we veel in de ballen- en blokkenbak. Zo hebben we zelf een huis gebouwd van de blokken! Toen we terugkwamen op onze eigen BSO in Geertruidenberg, hebben we nog geturnd en een film gekeken. Wat een super geslaagde week!