kind klimt in boom zevenbergen
Maandag 14 april – Spelen op locatie & gymzaalpret

De week begon al goed met het ophalen van alle kinderen 🚌. Bij de Boemerang mochten ze kiezen: gezellig met de meester in de stint naar De Neerhof, of lekker wandelen met de juf naar de BSO 🚶‍♀️. De kinderen die bij de BSO bleven, hebben eerst nog lekker gespeeld met puzzels en spelletjes 🧩. In de gymzaal speelden we het populaire spel “Iemand is ‘m, niemand is ‘m” – wat een succes! 🤩 Daarna volgden we met “Anne Maria Koekoek” en vrij spelen met de grote bal ⚽.

 

Dinsdag 15 april – Spelen met de bal & trapeze zwaaien!

Vandaag mochten de kinderen kiezen of ze mee de kinderen gingen ophalen of op locatie bleven 🖍️. Eén kindje koos voor kleuren met de juf. Daarna was het tijd voor fruit 🍎 en weer naar de gymzaal! Daar speelden we een spel waarbij je kleine balletjes gooit om een grote bal naar de bank van je tegenstander te rollen 🎯. Vervolgens werd er flink geschommeld en aan de trapeze gezwaaid – de durfals gingen extra hoog met hulp van de meester! 🎢 Tijdens het opruimen nog even tikkertje, en toen was het weer tijd om schoenen aan te doen en terug naar de BSO te gaan 👟.

 

Woensdag 16 april – Verstoppertje & spelen in de speeltuin!

Een dag vol buitenpret! ☀️ We gingen naar verschillende speeltuinen waar we verstoppertje speelden 🌳 en zelfs in de bomen klommen! Dat vonden de kinderen geweldig 😄. Daarna was het tijd voor een cracker of rijstwafel 🍘 en mochten ze voor het eerst een spelletje doen op de Nintendo Switch 🎮 of op de iPad – heel spannend! Daarna werden de kinderen alweer opgehaald.

 

Donderdag 17 april – Fruit Ninja & Kat en Muis in de gymzaal!

Vandaag verwelkomden we een nieuw meisje in de groep 👧💛! In de gymzaal speelden we “Fruit Ninja” met pittenzakjes 🍌 in teams. Daarna speelden we “Kat en Muis”, waarbij je lintjes moest verzamelen binnen de tijd 🎽. De meester was als laatste tikker – spannend! Wie zijn lintje kwijt was, mocht zich alvast gaan omkleden 👕. Terug op de BSO mochten de kinderen kiezen: een snoepjecracker of rijstwafel 🍬🍪🍘.

 

Vrijdag 18 april – Buskruit, bowlen & spelen op locatie!

Omdat de kinderen vrij waren, begonnen we de dag lekker buiten met het spel “Buskruit” 🎯. Daarna terug naar de BSO voor fruit 🍇 en binnenspelen 🧸. Na de lunch met boterhammen 🍞 maakten we ons klaar om te gaan bowlen🎳 – van 13:00 tot 14:00 rolden de ballen over de baan! Daarna terug naar de BSO voor nog een fruithapje en spelen bij de speeltuin bij de toren 🏰. Als afsluiter was er een lekkere cracker of rijstwafel 🍘😋.

Deel dit bericht:

Soortgelijke berichten

Op zoek naar een BSO of Kinderdagverblijf in Breda of omstreken?

Klik dan op onderstaande link en plan een rondleiding in op een locatie bij jou in de buurt