Mijn kind heeft het helemaal naar haar zin. Lekker met de kinderen spelen. Begeleiding vertrouw ik volledig.
Bij onze locatie de Groenstraat hebben beschikken wij over een eigen binnenruimte, met o.a. een blokken- en ballenbak, airhockeytafel en een knutselhok.
Bij de Groenstraat zijn alle kinderen uit Prinsenbeek die in groep 1, 2 of 3 zitten welkom. Kinderen die in groep 4 of hoger zitten zijn welkom bij onze locatie de Drie Linden.
De Groenstraat is iedere ochtend van 7:00 – 8:30 en iedere middag van 14:30 – 18:30 geopend. Op woensdagmiddag zijn wij om 12:15 al geopend. In de vakanties zijn wij van 7:00 – 18:30 geopend. Op de woensdag- en vrijdagmiddag voegen wij samen met de kinderen van De Drie Linden.
Ouders voor de BSO+ betalen hetzelfde uurtarief als ouders voor de reguliere BSO. Flekss is de aanbieder met het laagste uurtarief voor Buitenschoolse opvang. Wil je graag weten wat buitenschoolse opvang bij Flekss Kost?
Meld je aan voor deze BSO locatie door hier rechts meteen een plek te reserveren. Wil je weten wat de beschikbare plekken zijn? Neem dan contact met ons op:
info@flekss.nl
076 – 3034242
De Groenstraat is iedere ochtend van 7:00 – 8:30 en iedere middag van 14:30 – 18:30 geopend. Op woensdagmiddag zijn wij om 12:15 al geopend. In de vakanties zijn wij van 7:00 – 18:30 geopend.
Op de woensdag- en vrijdagmiddag, op studiedagen en tijdens vakantiedagen voegen wij samen met de kinderen van de Drie Linden.
Waarom kiezen voor Sport-BSO Flekss?
Het is mogelijk om uw kind aan te melden voor de Groenstraat als uw kind op één van onderstaande scholen zit. Klik op de school om te zien waar wij dagelijks verzamelen op het schoolplein. Onze medewerkers zijn te herkennen aan hun opvallende sportkleding.
Groenstraat 14
4841 BD Prinsenbeek
info@flekss.nl
06-26163313
Bekijk alle Google reviews
LRK-nummer: 101588483
Oudercommissie
Heyy! Mijn naam is Femke en ik ben woonachtig in Tholen. In 2022 heb ik mijn maatschappelijke zorg niveau 4 diploma behaald. Nu ben ik werkzaam bij Sport-BSO Flekss, locatie Prinsenbeek.
Ik vind het super leuk om met kinderen te werken en hou er van om nieuwe uitdagingen aan te gaan en deze enthousiasme ook bij de kinderen over te brengen. Hopelijk zie ik jullie snel!
Hoi! Mijn naam is Gijs en ben 21 jaar oud. Ik woon zelf in Prinsenbeek. Ik heb de opleiding Sport en Bewegen gedaan bij het Vitalis College in Breda. Ik voetbal zelf ook bij Beek Vooruit, waar ik ook trainer ben van de O13-1. Dit doe ik met veel plezier en hierdoor ben ik erachter gekomen dat ik het leuk vind om kinderen wat bij te brengen op sociaal en sportief gebied. Flekss is daarom de juiste optie voor mij. Hopelijk tot snel bij Flekss!
Hallo allemaal,
Mijn naam is Diego. Ik heb mijn Sport en Bewegen niveau 4 opleiding afgerond op het Curio in Breda. Tijdens mijn stages vanuit school heb ik al in Prinsenbeek/Breda gymlessen mogen geven. Ik ben er toen achter gekomen dat ik het heel erg leuk vind om met kinderen te werken die actief bezig zijn.
Zelf heb ik 14 jaar gejudood, maar ben hier mee gestopt, omdat ik het minder leuk vond. Hierna ben ik gaan fitnessen met mijn vrienden en dit doe ik zo’n 3/4 keer per week.
Ik hoop jullie snel allemaal te zien!
Hoi Hoi,
Mijn naam is Bowien en ik ben woonachtig in Zundert. Ik ben afgestudeerd als docent Lichamelijke Opvoeding aan de ALO.
Vanuit Flekss geef ik met veel plezier gymlessen op een basisschool, maar ben ik ook bijna dagelijks op de groep te vinden.
Zelf beoefen ik de sport atletiek op nationaal niveau. Ik ben gespecialiseerd in het onderdeel kogelslingeren. Hierdoor ben ik in mijn vrije tijd vaak op de atletiekbaan te vinden.
Ik hoop je snel te zien bij Sport-BSO Flekss!
Hoii! Mijn naam is Emie en ik kom uit Breda. Ik heb de opleiding Onderwijsassistent (mbo) afgerond en daarna Social Work gestudeerd aan het hbo. Zelf ben ik veel in de sporthal te vinden. Ik basketbal op landelijk niveau bij basketbalvereniging Barons in Breda en ben dan ook graag actief bezig in mijn vrije tijd.
Als sportbegeleider bij Flekss wil ik kinderen op een sportieve manier helpen groeien, zowel fysiek als sociaal-emotioneel. In mijn werk hecht ik veel waarde aan het uitstralen van veiligheid en vertrouwen. Ik vind het belangrijk dat ieder kind plezier heeft en zich veilig voelt om zichzelf te zijn.
Ik kijk ernaar uit om jullie te ontmoeten bij Flekss, tot snel!
Mijn kind heeft het helemaal naar haar zin. Lekker met de kinderen spelen. Begeleiding vertrouw ik volledig.
Lotte van Die
Leuke juffen en meesters! Veel buitenspelen, lekker binnen sporten. Veel variatie in spelletjes en sporten.En ook lekker uitrusten met een spelletje of filmpje. In vakanties altijd een leuk programma en leuke uitjes. Daar maken ze o.a. het verschil mee! Onze kinderen gaan er met veel plezier heen.
Paul Jansen
Kids gaan dolgraag na Fleks toe en genieten altijd met volle teugen! Ook de medewerkers van Fleks zijn super sociaal aangelegd en meegaand en mijn kinderen zijn gek op hun leidingen waardoor ze juist met plezier na Fleks gaan! Ik raad elke werkende ouders die een bso zoeken voor hun kinderen raad ik Fleks zeker te weten aan!
Pris V
Een liefdevol kinderdagverblijf, die echt alle aandacht aan de kids geeft. Lieve juffen die graag een fijne dag voor de kinderen willen
Annelies Groenhuis
Mijn oudste zoon heeft het er zeer naar zijn zin! Hij leeft ieder week toe naar het sport en spel dag georganiseerd wordt. Ook het spelen in de opvang zelf met de interactieve muur maakt hem erg enthousiast…
Femke Koreman
Hele fijne BSO die leuke dingen organiseren en de kinderen ook meenemen in de verschillende sporten. Veel buiten, knutselen binnen, vriendelijk personeel en schoon. Onze dochter gaat met heel veel plezier naar deze BSO
Angelique van Tilborgh
Beste keuze die we hebben kunnen maken voor onze jongens.
Meer dan voldoende aanbod in sport en spel, ervaren medewerkers, snel in communicatie en voor onze jongens belangrijk: keuzes in activiteiten. (Sporten, creatieve activiteiten, spelletjes etc.) De kindjes worden gezien. En het programma, ook in de vakanties, zit goed in elkaar.
Marita Dierckxsens
Sport BSO Flekss doet zoveel leuke dingen.
Sporten en bewegen, maar ze organiseren ook heel veel andere leuke uitjes! Kinderen kunnen uit school lekker even hun energie kwijt. Ik raad Sport BSO Flekss zeker aan!
Daisy Van Der Schans
Wat een fijne organisatie!
Ons zoontje is afgelopen zomer overgestapt naar deze (vakantie)BSO. Wat doen ze mega leuke dingen, en wat komt hij altijd enthousiast thuis. Leuk team, die hem ook groeten op school, wanneer hij niet naar de BSO gaat. Heel persoonlijk! Blij dat we deze overstap gemaakt hebben.
Joyce Monster
Heel tevreden over Flekss BSO
Administratief reageren ze erg snel en met een duidelijk antwoord. Altijd welwillend om mee te denken. Via de app wordt je goed op de hoogte gehouden over vakantieplanning, activiteiten en in het schriftje van je kind.
Jaarlijks een bijeenkomst van alle locaties in Breda. Alle medewerkers zijn ontzettend aardig en goed benaderbaar.
Ga zo door!
Vivian Schrauwen
Leuke juffen en meesters!
Veel buitenspelen, lekker binnen sporten. Veel variatie in spelletjes en sporten.En ook lekker uitrusten met een spelletje of filmpje. In vakanties altijd een leuk programma en leuke uitjes. Daar maken ze o.a. het verschil mee! Onze kinderen gaan er met veel plezier heen.
Paul Jansen – Breda
Zoo blij met deze BSO!
De juffen & meesters zijn vriendelijk, capabel, flexibel, geduldig, fit en actief. De communicatie (en dagen wijzigen/plannen) verloopt vlot, soepel en naar behoren, de app is ideaal. Voor onze kinderen is het sporten (de gymzaal is ruim en de materialen worden uitgebreid gebruikt; de “lessen” zijn uitdagend en afwisselend) na schooltijd een fijne uitlaatklep. In de vakanties worden er dagelijks leuke dingen/uitjes georganiseerd (niet per definitie alleen maar sportactiviteiten). Ook het buitenspelen wordt gestimuleerd; de speeltuin wordt met grote regelmaat bezocht.
Joy van Sprundel – Breda
Kids gaan dolgraag na Fleks toe en genieten altijd met volle teugen!
Ook de medewerkers van Fleks zijn super sociaal aangelegd en meegaand en mijn kinderen zijn gek op hun leidingen waardoor ze juist met plezier na Fleks gaan! Ik raad elke werkende ouders die een bso zoeken voor hun kinderen raad ik Fleks zeker te weten aan!
Pris V – Breda
Ontzettend leuke BSO.
Fijne lokatie met een gymzaal. Elke dag sporten, buitenspelen en ook even tijd voor het kind, een spelletje, even gamen, even tv kijken. Eigenlijk het verlengde wat onze zoon normaliter thuis zou doen. En in de vakantie echt top programma’s dus hoef me nooit schuldig te voelen dat ik moet werken en hem onder breng bij de BSO. Bioscoop, kabonk, gamehal….. Alles om de vakantie ontzettend speciaal te maken. Ga zo door.
Sabrine Maas – Breda
Ik vertrouw mijn kinderen zo aan ze toe!
Geweldige BSO, leuke activiteiten en altijd sportief.
Jan Willem – Etten Leur
Bedankt voor de goede zorgen!
De juffen en meesters zeer vriendelijk en ook echt geduldig!
Piet jansens – Etten Leur
Ouders voor de BSO+ betalen hetzelfde uurtarief als ouders voor de reguliere BSO. Wij rekenen graag voor u uit wat de kinderopvang u maandelijks netto gaat kosten. Ook kunnen wij de kinderopvangtoeslag samen met u aanvragen, zodat u zeker weet dat alles klopt.
Ook hoeft u de rekening pas te betalen (behalve de eigen bijdrage) op het moment dat u de kinderopvangtoeslag heeft ontvangen. Vragen over uw factuur? administratie@flekss.nl
Bij Flekss Sport-BSO De Groenstraat in Prinsenbeek vinden we het belangrijk dat je altijd toegang hebt tot heldere en actuele informatie. Daarom hebben we de belangrijkste documenten voor je op een rij gezet.
Heb je een vraag over Flekss Sport-BSO De Groenstraat of over een van onze andere locaties? Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op!
info@flekss.nl 076 - 3034242
Neerloopweg 36 4814 RS Breda
Neerloopweg 36
4814 RS Breda
Tel: 076 – 3034242
E-mail: info@flekss.nl
KVK: 78066050