Blog september Menorah- Sport en spel, naar de gymzaal en het begin van de herfst🍂!

Menorah-buitenactiviteit

Inhoudsopgave

Week 1 

In week 1, was het buiten lekker weer! We hebben veel buiten gespeeld met kinderen! We hebben een steppen race gedaan, een groot parcours gelopen, een potje gevoetbald! Ook hebben we gezellig met zijn alle buiten fruit gegeten! Sinds afgelopen maand hebben wij ons ook eigen lokaal gekregen, de kinderen hebben hier de ruimte om met lego te spelen, een eigen knikkerbaan te maken of te knutselen aan de grote tafel! Ook zijn we deze week nog naar de gymzaal geweest! Hier hebben we geoefend met balans oefeningen, lopen over de schuine bak, klimmen over de kasten, daarna hebben we nog geoefend met mikken, de kinderen kregen een tennisbal en deze moesten ze tegen de pionnen aangooien💪.


 

Week 2 

In week twee, hebben we genoten van de laatste zonnestralen van de zomer, we hebben verschillende speeltuinen bezocht en hebben gesport op het grote schoolplein van basisschool de Menorah! in de speeltuin hebben de kinderen de tijd en de ruimte om te klimmen, te glijden van de glijbaan, een potje te voetballen, daarnaast zet de medewerker ook verschillende sport en spel mogelijkheden uit! Op deze manier zijn wij iedere dag een uurtje sportief bezig, bij Sport BSO Flekss🤩!


 

Week 3

In week 3, hebben we geoefend met basketballen, de kinderen moesten door de pionnen heen dribbelen, overspelen na elkaar en afwerken in de basket. Ook hebben we verschillende tikspelletjes gedaan op het schoolplein. Daarnaast was het ook tijd om ons lokaal leuk aan te kleden. We hebben de vensterbank versierd met herfst attributen en iedereen heeft een eigen verjaardag vlaggetje gemaakt en opgehangen🎉!


 

Week 4

Week 4, alweer de laatste week van de maand september, wat gaat de tijd snel! Ook de laatste week van het structureel buiten sporten, vanaf Oktober gaan we weer structureel naar de gymzaal. Deze week mochten de kinderen kiezen wat ze buiten wilde doen. We hebben een estafette race gedaan, een wedstrijdje pittenzakjes gooien en we hebben de week afgesloten met een steppen race🛴!

https://flekss.nl/locatie/bso-menorah/

het team:

https://flekss.nl/het-team/

kind-bal
kind-bal

Kiekjes van de week

Overige berichten

Nieuws per locatie
[maand_locaties]

Voeg je koptekst hier toe

Nieuws per locatie
[maand_locaties]