Kinderopvang Rijen

Deze week hebben we weer genoten van allerlei leuke activiteiten samen met de kinderen. Het was een week vol sporten, spelen en vooral veel plezier! ✔️

 

Op maandag trokken we er lekker op uit en gingen we naar de speeltuin. Het weer werkte gelukkig goed mee, waardoor we lekker konden spelen. De kinderen genoten van het klimmen, glijden, schommelen en samen spelletjes bedenken. 🛝

 

Dinsdag stond in het teken van sport en spel in de gymzaal. We speelden het populaire Yoshi-spel, waarbij samenwerken, snel reageren en plezier centraal stonden! Het was mooi om te zien hoe fanatiek en enthousiast de kinderen meededen.

 

Op woensdag zijn we aangesloten bij onze locatie in Dongen, hier zijn we lekker naar de speeltuin gegaan. Buiten kunnen spelen, ontdekken en bewegen is niet alleen leuk, maar ook heel goed voor de sociale ontwikkeling. Er werd geklommen, gerend en van de glijbaan naar beneden gegleden!

 

De week sloten we af op donderdag met een vrij speelmoment in de gymzaal. De kinderen mochten zelf kiezen waarmee ze wilden spelen: van ballen en hoepels tot klimrekken en zachte matten. Er ontstonden allerlei leuke spellen, waarbij de fantasie van de kinderen de vrije loop kreeg. Een mooie manier om de week ontspannen en vrolijk af te sluiten.

 

We kijken terug op een geslaagde week vol beweging, samenwerking en gezelligheid. De kinderen hebben veel plezier beleefd, en wij natuurlijk ook. Bedankt voor het lezen en tot volgende week! ✔️

Deel dit bericht:

Soortgelijke berichten

Op zoek naar een BSO of Kinderdagverblijf in Breda of omstreken?

Klik dan op onderstaande link en plan een rondleiding in op een locatie bij jou in de buurt