Februari bij de Lanties – Veel actie, creativiteit en carnaval!

Februari was een maand vol beweging, creativiteit en feest 🎭. We speelden buiten en in de gym, knutselden erop los en beleefden een fantastische carnavalsvakantie met leuke uitjes. Samen lachen, samenwerken en genieten stond centraal β€” wat hebben we weer mooie herinneringen gemaakt! ✨

Inhoudsopgave

Buiten spelen en lekker bewegen

Ook in februari zijn we regelmatig naar de speeltuin geweest 🌬️. Ondanks de kou hebben de kinderen heerlijk gespeeld en zich lekker uitgeleefd. Op sommige dagen mochten ze zelf kiezen of ze naar buiten gingen of binnen bleven 🌳.

In de gymzaal hebben we weer fanatiek meegedaan met allerlei leuke spellen πŸ€Έβ€β™€οΈ. Van knakworsttikkertje tot hoepeldans en stopdans β€” er werd volop gerend, gelachen en samengewerkt. Door de groep regelmatig in tweeΓ«n te splitsen tijdens het fruit eten en gymmen, merkten we dat er meer rust en aandacht was voor iedereen 🍎. Dat werkte heel prettig!

Creatief binnenplezier

Wanneer het koud en regenachtig was, maakten we het binnen extra gezellig β˜”πŸŽ¨. De kinderen hebben geschilderd, geknutseld, geknipt en zelfs hoeden en carnavalsmaskers versierd. Wat een creativiteit kwam er voorbij!

Naast knutselen was er natuurlijk ook ruimte voor vrij spel en samen spelen 🧩. Sommige kinderen deden mee met stoelendans in de gymzaal, anderen waren aan het kleien of lekker aan het bouwen. Het is mooi om te zien hoe iedereen zijn eigen plekje vindt binnen de groep en hoe goed ze samen spelen πŸ€—.

Carnavalsvakantie: feest, uitjes en heel veel plezier!

De carnavalsvakantie was absoluut het hoogtepunt van februari πŸŽ‰. We trapten de vakantie actief af bij Bounce Valley, waar de kinderen zich helemaal konden uitleven op de springkussens. Er werd gesprongen, gerold, geklommen en gelachen tot de wangen rood kleurden πŸ˜„. Na zo’n actieve ochtend smaakten de boterhammen op de BSO extra goed.

Ook bij Kabonk hebben we ons geen moment verveeld πŸƒβ€β™€οΈ. De kinderen klommen en klauterden erop los en daagden zichzelf uit om steeds weer iets nieuws te proberen. Het was mooi om te zien hoe ze elkaar aanmoedigden en samen plezier maakten.

Tijdens ons bezoek aan Koeckers konden de kinderen direct gaan spelen bij binnenkomst 🎈. Er werd gerend, gegleden en ontdekt. Als extra traktatie kregen alle kinderen een pannenkoek en een ijsje 🍦. Dat maakte het uitje natuurlijk helemaal compleet!

Een andere groep ging naar MonkeyTown, waar fanatiek werd gespeeld en genoten van frietjes 🍟. Ondertussen bleven andere kinderen op locatie voor een gezellige thuisbioscoop in de gymzaal. Later op de dag sloten we samen af met een bezoek aan de bowlingbaan 🎳. Wat waren ze fanatiek! Er werd hard gejuicht bij iedere strike en spare.

Ook de carnavalskindermiddag bij de Koe was één groot feest 🎢. Met muziek, dans en vrolijke sfeer zat iedereen er helemaal in. We liepen veel rond om te zorgen dat ieder kind betrokken bleef, en dat lukte goed β€” iedereen deed enthousiast mee en straalde van oor tot oor.

Zelfs op de drukste dag met maar liefst 35 kinderen bleef de sfeer positief πŸ’›. We speelden voetbal in de achtertuin, deden samen stopdans in de gymzaal en zorgden voor voldoende afwisseling tussen actie en rust. Wat hebben de kinderen het knap gedaan in zo’n grote groep!

Kiekjes van de week

Overige berichten

Nieuws per locatie
Nieuws per locatie