Focus 39, Veel diverse sporten doen, Vrijspelen🚴🏻👕🛴✔️⚽

Lees hier in onze blog wat wij deze week weer allemaal hebben meegemaakt!

De leukste tikspellen buiten met de bso

Inhoudsopgave

Maandag 22 september 2025

Vandaag begon de week met een leuk avontuur op onze locatie waarbij de kinderen vrij konden spelen en hun creativiteit de ruimte kregen. Daarna zijn we de laatste kinderen van school gaan ophalen zodat iedereen compleet was. Op locatie genoten we samen van vers fruit en sloten we het eetmoment af met een koekje. Vervolgens deden we onze jassen en hesjes aan en vertrokken we richting Focus voor een sportieve middag. Bij Focus speelden we knakworsttikkertje waarbij iedereen enthousiast meedeed en veel plezier had. Als hoofdspel speelden we allesbal waarbij teamwork en beweging centraal stonden. Het was een actieve en gezellige start van de week waar iedereen zichtbaar van genoot.

Dinsdag 23 september 2025

Vandaag stond er een sportieve middag op het programma bij Focus met verschillende onderdelen. Omdat we met een grote groep waren werden de kinderen verdeeld over drie spelonderdelen. We begonnen met steen papier schaar wat zorgde voor veel spanning en plezier. Daarna speelden we drie op een rij waarbij goed samenwerken belangrijk was. In het middelste vak werd fanatiek gehockeyd en iedereen deed enthousiast mee. De middag verliep soepel en de kinderen werkten erg fijn samen.

Woensdag 24 september 2025


We begonnen de dag met een gezamenlijke lunch waarbij iedereen gezellig samen aan tafel zat. Na de lunch gingen de kinderen creatief aan de slag met magneetblokken en de blokkenbak. Er werden mooie bouwwerken gemaakt en er was veel ruimte voor eigen ideeën. Later gingen we naar het schoolplein van de Hoge Neer om lekker buiten te spelen. Daar werd gevoetbald geschommeld en fanatiek verstoppertje gespeeld. Terug op locatie was er tijd om vrij te spelen en even te ontspannen. De dag werd rustig afgesloten met een moment van ontspanning voor iedereen.

Donderdag 25 september 2025


Vandaag beleefden we een rustige en gezellige middag met een klein groepje kinderen. We gingen naar de speeltuin naast de locatie waar volop gespeeld werd. Er werd tikkertje gespeeld en natuurlijk mocht de stoelendans niet ontbreken. Na de spelletjes was er tijd om vrij te spelen en samen plezier te maken. Het was een ontspannen middag met veel lachende gezichten.

Vrijdag 26 september 2025


We sloten de week feestelijk af met een heerlijke tosti lunch op locatie. Na het ophalen van de kinderen werd er creatief gespeeld in de blokkenbak. Na het fruitmoment vertrokken we naar schoolplein De Hofstee. Daar speelden de kinderen gezellig samen met de kinderen van de Nowies. Er werd veel gelachen bewogen en samen gespeeld. We keerden tevreden terug naar de locatie en sloten de week fijn af.

Wilt u ook een leuke en actieve week beleven op de BSO dan kunt u zich aanmelden via de link voor een rondleiding

kind-bal
kind-bal

Kiekjes van de week

Overige berichten

Overige berichten