De allerleukste dagen zijn: Dagen waarop we naar Flekss kinderopvang de Fontein gaan!

flekss kinderopvang breda

Inhoudsopgave

Maandag

Het was een zonnige middag bij de sport-BSO, en de kinderen waren er klaar voor om hun energie kwijt te raken β˜€οΈπŸ’¨. Nadat ze hun jassen hadden uitgedaan en de frisse lucht in hun longen hadden laten stromen, gingen ze naar buiten 🌳. De bomen wuifden zachtjes in de wind en het gras voelde heerlijk koel onder hun voeten πŸƒ. Ze begonnen met een lekker fruitmoment 🍎🍌🍐, allemaal gezellig samen op het schoolplein. De appels, bananen en peren waren fris en zoet, en iedereen genoot van een momentje rust terwijl ze hun fruit opaten. Er werd veel gepraat over het weekend en over wie het hoogste kon springen of het verst kon rennen πŸ—£οΈπŸƒβ€β™‚οΈ. Daarna was het tijd om actief te worden. Ze renden, sprongen en speelden een potje tikkertje πŸ€Ύβ€β™€οΈ. De zon scheen op hun gezichtjes en de lucht was helder blauw 🌈. Lachen en gillen vulden de buitenlucht, en zelfs de kinderen die normaal wat verlegen zijn, deden enthousiast mee πŸ˜„. Binnen gingen de jongere kinderen naar de kleine gymzaal, waar ze konden glijden en klauteren 🀸. De matten waren zacht en de glijbaan was favoriet! De oudere kinderen gingen naar de grote gymzaal voor een spannend spel met de bal ⚽. Er werd gerend, gegooid en gescoord – een gezellige, sportieve middag vol teamwork en plezier πŸ….

Dinsdag

Op een zonnige middag bij de sport-BSO waren we allemaal in een vrolijke stemming πŸ˜ƒβ˜€οΈ. We begonnen met een gezonde snack: lekker fris fruit! πŸŒπŸŽπŸ‡. Iedereen zat gezellig aan een grote tafel, en we vertelden elkaar verhalen terwijl we af en toe een slokje water namen πŸ’§. Daarna snel naar buiten! πŸš€ Op het speelterrein werd er gespeeld met een grote autoband, en daarnaast stonden fietsen en steps klaar πŸš΄πŸ›΄. Het leek wel een racebaan – iedereen gaf z’n best om de snelste te zijn! β€œBocht in!” en β€œPas op voor die stenen!” klonk het enthousiast πŸ˜„. Na al dat rennen en racen was het tijd voor pauze 😌. De begeleiders haalden een grote zak chips tevoorschijn 🍟. Iedereen knabbelde tevreden terwijl we praatten over favoriete spelletjes. De middag was een topdag vol avontuur, beweging en gezelligheid πŸŽ‰.

Woensdag

Op woensdagmiddag kwamen alle kinderen vrolijk binnen bij de sport-BSO 😁. Eerst rustig beginnen met brood eten 🍞πŸ₯ͺ – met kaas, pindakaas of chocopasta. Gezellig samen aan tafel werd er veel gekletst en gelachen. Daarna keken we een film 🎬. De lichten gingen uit, de kussens lagen klaar, en iedereen nestelde zich lekker op de matten πŸ›‹οΈ. Een heerlijk rustig momentje voor het sporten begon.

Buiten genoten we van de zon β˜€οΈ en speelden we tikkertje, verstoppertje en sommigen maakten mooie stoepkrijttekeningen πŸŽ¨πŸ–οΈ. Daarna terug naar binnen voor het hoogtepunt: hindernisslagbal in de gymzaal! πŸƒβ€β™‚οΈβšΎ Obstakels, rennen, klimmen – iedereen deed fanatiek mee. We sloten af met een lekker stuk fruit 🍌🍎🍊. Een dag vol balans: rust, beweging Γ©n gezelligheid πŸ’›.

Donderdag

Het was een gezellige donderdagmiddag op de sport-BSO πŸ˜„. De zon scheen naar binnen door de grote ramen van de gymzaal 🌞, en iedereen had er zin in πŸ™Œ. Nadat we onze tassen hadden neergezet πŸŽ’ en even rustig waren begonnen, was het tijd voor een gezond tussendoortje πŸ‡πŸŒπŸŽ. Samen gingen we aan tafel zitten 🍽️ en kregen we stukjes appel, banaan en mandarijn 🍏🍌🍊. Iedereen genoot πŸ˜‹, want fruit eten is extra lekker als je samen bent! πŸ‘¨β€πŸ‘©β€πŸ‘§β€πŸ‘¦

Toen onze buikjes vol zaten, ging de muziek aan 🎢. Het was tijd om te dansen! πŸ’ƒπŸ•Ί We deden mee met vrolijke liedjes en maakten onze eigen danspasjes 🎡. Er werd veel gelachen πŸ˜‚, gesprongen 🀸 en gezwaaid met armen en benen πŸ’ͺ. Sommigen dansten in een kring πŸ”„, anderen in tweetallen πŸ‘―. Zelfs de begeleiding kon niet stil blijven staan! πŸ˜„ Na het dansen was het tijd voor nog een spelletje: 10 tellen in de rimboe! 🦁🌿 De gymzaal werd ineens een jungle, met hoeken en matten als struiken en bomen 🌴. EΓ©n iemand moest tellen met de ogen dicht πŸ™ˆ, terwijl de rest zich snel verstopte 🀫. Daarna begon het zoeken πŸ‘€! Iedereen probeerde zo stil mogelijk te zijn, maar af en toe hoorde je gegiechel vanuit een hoekje of achter een kast πŸ˜†. Na een paar rondes kwamen we samen in een kring πŸ”, een beetje moe πŸ˜… maar vooral heel blij 😍. Het was weer een middag vol plezier, beweging Γ©n gezond eten πŸ₯³. Precies zoals een sport-BSO hoort te zijn! βœ…

Vrijdag

Vandaag hadden de kinderen een studiedag, en dat betekende extra veel tijd voor plezier op de Sport-BSO! We begonnen de ochtend met een uitstapje naar de winkel om ingrediΓ«nten voor croissantjes te halen. Terug op locatie gingen we gezellig samen bakken – en smullen natuurlijk!🀩 Tussendoor genoten we van lekker vers fruit 🍏🍌en een gezamenlijke lunch. Daarna was het tijd om te bewegen: van buitenspelen tot een spannend potje verstoppertje door de hele school. De kinderen hebben genoten van de afwisseling tussen actief zijn en samen koken. Wat een heerlijke studiedag!😁

kind-bal
kind-bal

Kiekjes van de week

Overige berichten

Overige berichten