April – Mathenesse 3 ⚽🌳

April bij Mathenesse 3 was een avontuurlijke en actieve maand vol sport, spel en gezelligheid. De kinderen genoten van uitjes naar het bos, speeltuinen en sportactiviteiten zoals Archery Tag en basketbal, vaak samen met andere locaties.

Tijdens de meivakantie waren er extra bijzondere activiteiten, zoals het Jachtseizoen, een filmuitje, lasergamen, de Regio Dag en een safari in de Beekse Bergen. Ook waren er leuke en leerzame momenten, zoals smoothies maken en een workshop in een mobiel planetarium.

Kortom: een maand vol plezier, uitdaging en mooie gezamenlijke herinneringen! 🌷⚽🌳

Sport BSO Flekss

Inhoudsopgave

April – Mathenesse 3 🌷⚽🌳

Wat een geweldige maand hebben we achter de rug! April zat vol avontuur, sportieve uitdagingen en gezellige momenten samen πŸ₯³. Lees snel mee wat we allemaal hebben gedaan!

Maandag 06-04

Tweede Paasdag, dus we waren gesloten 🐣

Dinsdag 07-04

Samen met Mathenesse 2 gingen we naar het Mastbos 🌳. Hier konden we klimmen in bomen, van de kabelbaan gaan en hutten bouwen πŸ›πŸ•οΈ.
Ook was er een spannend parcours over het water πŸ’¦. Door de regen lag er een grote plas en moest je goed balanceren… maar dat ging niet bij iedereen goed πŸ˜… EΓ©n van de kinderen belandde namelijk in het water! πŸ˜‚

Donderdag 09-04

Vandaag gingen we naar het speeltuintje in de buurt πŸ›. Er werd fanatiek gevoetbald ⚽ en lekker geschommeld.
In de zandbak gebeurde iets grappigs: kinderen hadden zichzelf zΓ³ diep ingegraven dat ze er bijna niet meer uitkwamen πŸ˜„. Met hulp van andere kinderen duurde het wel 15 minuten om iedereen weer β€œvrij” te krijgen πŸ–οΈ

Vrijdag 10-04

Vrijdag = samenvoegen met alle locaties bij Mathenesse 2 🀝.
Omdat het lekker weer was gingen we naar de speeltuin aan de Ploegstraat β˜€οΈ. Daar werd volop gespeeld Γ©n fanatiek gevoetbald met juf Sarah en meester Casper ⚽πŸ”₯

Maandag 13-04

Samen met Mathenesse 2 gingen we naar speeltuin de Epelenberg πŸ›.
Er werd een fanatiek potje basketbal gespeeld tegen de meesters πŸ€πŸ˜Ž. Daarnaast konden we lekker spelen of sporten op de toestellen πŸ’ͺ

Dinsdag 14-04

Vandaag namen we Archery Tag mee naar de speeltuin 🏹.
Met pijl en boog probeerden we elkaar te raken (met zachte pijlen natuurlijk πŸ˜‰). Iedereen deed super fanatiek mee!

Donderdag 16-04

We gingen weer naar de Epelenberg 🌳.
Er was genoeg ruimte om lekker vrij te spelen, sporten en ontdekken πŸ€Έβ€β™‚οΈ. En met het mooie weer was het extra genieten β˜€οΈ

🌸 Meivakantie πŸŽ‰

Maandag 20-04

We startten de vakantie met het spannende Jachtseizoen πŸ•΅οΈβ€β™‚οΈπŸ“Έ.
In teams moesten we elkaar opsporen via foto’sβ€”super spannend!
’s Middags gingen we naar de nieuwe film van The Super Mario Bros. Movie 🎬🍿. Met chips, drinken en snoep was het echt genieten!

Dinsdag 21-04

Vandaag leefden we ons uit bij Kabonk 🏰.
We verkenden alle 7 verdiepingen vol glijbanen en klimtoestellen 🀩.
Met tosti’s als lunch en meester Damian die meedeed met tikkertje werd het een topdag! πŸ˜„

Woensdag 22-04

We begonnen gezond met fruit 🍎, maar dit keer maakten we er smoothies van πŸ₯€.
Daarna gingen we picknicken in de speeltuin aan de Somerweide in Breda 🌞. Heerlijk weer + spelen = perfecte dag!

Donderdag 23-04

Het was tijd voor de Regio Dag πŸŽ‰
Bij voetbalclub TVC deden we allerlei activiteiten:
🏹 boogschieten
πŸ’¦ waterestafette
⚽ allesbal
🌊 buikschuifbaan & stormbaan

En als lunch… frietjes en snacks! πŸŸπŸ˜‹

Vrijdag 24-04

We gingen op avontuur in de Safaripark Beekse Bergen 🦁🐘
Als echte rangers zochten we naar dieren 🐾.
Een super leuke dag, maar aan het einde was iedereen moeβ€”kinderen Γ©n begeleiders πŸ˜… Tijd om uit te rusten!

Maandag 27-04

Gesloten vanwege Koningsdag πŸ‘‘πŸ§‘

Dinsdag 28-04

Vandaag gingen we lasergamen bij Ride Along πŸ”«πŸ’₯
We speelden meerdere rondes in teamsβ€”super spannend en fanatiek!
De adrenaline ging door het dak πŸ˜†

Woensdag 29-04

We kregen een padelclinic bij De Padellers Breepark 🎾
Daarna gingen we lekker spelen bij kinderboerderij Wolfslaar πŸ„πŸ‡

Donderdag 30-04

We gingen met alle locaties naar FunZone Breda πŸŽ‰
Daar speelden we in de binnenspeeltuin Γ©n sprongen de oudere kinderen bij Krazy Kangaroo Breda πŸ€Έβ€β™‚οΈ
Met tosti’s en een ijsje als afsluiting was het weer genieten 🍦

Vrijdag 01-05

De laatste dag stond in het teken van ruimte πŸš€πŸͺ
We knutselden planeten en gingen daarna naar een workshop in een mobiel planetarium 🌌
In een grote koepel keken we naar het heelalβ€”alsof we echt in de ruimte waren! 🀩

✨ Tot slot

April was een maand vol plezier, beweging en avontuur 🌟
Van modderige bosavonturen tot sportieve dagen en bijzondere uitjesβ€”wat hebben we genoten! πŸ’›

We kijken nu al uit naar de volgende maand πŸ˜„

kind-bal
kind-bal

Kiekjes van de week

Overige berichten

Nieuws per locatie
Nieuws per locatie