Blog week 6 - Onze eerste week

Wat een feestelijke start van de week! In week 6 openden we met trots onze gloednieuwe Sport BSO‑locatie in voetbalclub SSC’55 in Sprang‑Capelle.  Van kennismakingsspelletjes tot sportieve uitdagingen in de gymzaal—deze eerste week zat boordevol plezier, energie en mooie momenten.

Sport BSO Flekss- SSC- Sprang Capelle. Voetballen

Inhoudsopgave

Maandag
Vanaf vandaag is onze nieuwe locatie bij voetbalclub SSC’55 in Sprang-Capelle officieel geopend! 🥰 Birgit, Stef, Brandon en Simone stonden vandaag op de groep. We zijn goed van start gegaan en hebben de kinderen met open armen ontvangen. 😉

De kinderen werden opgehaald van de volgende basisscholen: Christelijke Basisschool De Rank, RKBS De Vrijhoeve en OBS Villa Vlinderhof, allemaal om 14.30 uur. Dit verliep supergoed; alle kinderen konden de afgesproken ophaalplek gemakkelijk vinden.

Eenmaal terug op locatie hebben we ons aan elkaar voorgesteld onder het genot van een glaasje limonade en een lekker koekje.🍪 De centrale vraag van de dag was: “Op welke sport zit je?” Daarna was het tijd om vrij te spelen. Dit hebben we gezellig samen buiten op het veld gedaan.

Om 15.30 uur was het tijd voor het fruitmoment. 🍇 We hebben gezamenlijk aan tafel fruit gegeten en wat gedronken. Vervolgens zijn we vertrokken naar de gymzaal, want wij sporten elke dag van 16.00 tot 17.00 uur. In de winterperiode maken we gebruik van gymzaal De Zidewinde.

In de gymzaal begonnen we met kat-en-muisspel als warming-up, waarna we verder gingen met allesbal. Hierbij kwamen verschillende sporten aan bod, zoals voetbal, handbal, trefbal en hockey. Iedereen deed enthousiast mee. Daarna keerden we terug naar SSC’55, waar de kinderen werden opgehaald. We kijken terug op een zeer geslaagde eerste dag!

Dinsdag
Op dinsdag stonden Stef, Brandon en Simone op de groep. De dagplanning was grotendeels hetzelfde als op maandag. De centrale vraag van vandaag was: “Wat is je lievelingseten?” Nadat we elkaar weer wat beter hadden leren kennen, was het tijd om vrij te spelen. 👌

Helaas werkte het weer niet mee, waardoor de meeste kinderen binnen speelden. Ze konden kiezen uit verschillende activiteiten, zoals spelen met magnetische bouwstenen, dominostenen, spelletjes, kleuren en nog veel meer.

Na het fruitmoment zijn we opnieuw naar gymzaal De Zidewinde gegaan. In de gymzaal speelden we tien tellen in de rimboe en tikkertje. De kinderen waren ontzettend snel en wisten zich goed te verstoppen.

Donderdag
Vandaag was het een gezellige, maar rustige middag. Op dit moment is er één kindje aanwezig op de locatie, waardoor Simone alleen op de groep stond. Dit gaf wel de gelegenheid om elkaar goed te leren kennen, wat zorgde voor leuke en persoonlijke gesprekken.

Voor het sportmoment zijn we met de auto naar Drunen gereden, waar we aansloten bij RKDVC om te sporten in gymzaal De Vennen. Hier hebben we de spellen vlaggenroof en diamantenroof gespeeld. Terug op de locatie zijn we creatief aan de slag gegaan en hebben we samen een leuke dino-puzzel gemaakt. 🦖

 

Kiekjes van de week

Overige berichten

Nieuws per locatie

Overige berichten

Nieuws per locatie