Sport BSO-Flekss Dongen

Dongen 46 bootcamp, 4 op een rij parcours, en verstoppertje

 

Maandag: We begonnen de week met een studiedag! We zijn met de kinderen naar Monkey Town in Tilburg gegaan, waar ze volop hun energie konden kwijt raken door te rennen, springen en spelen.❤️ Rond 13:15 uur gingen we terug naar de BSO, waar we de andere kinderen van school mochten ophalen.

Na het ophalen hebben we samen wat fruit gegeten en gedronken. Vervolgens hadden de kinderen de vrijheid om lekker zelf te spelen.

Op het programma van vandaag stond als opwarmspel Schipper, mag ik overvaren? De kinderen deden enthousiast mee en waren er erg fanatiek in.

Daarna hebben we de groep in tweeën gesplitst. De oudere kinderen deden de Bottle Flip Challenge. Als de pion weer rechtop stond, moesten ze een parcours lopen en het pittenzakje zo gooien dat ze vier op een rij hadden. Dit zorgde voor een spannende wedstrijd tussen de twee teams!💪

De jongere kinderen speelden stoelendans met hoepels en deden daarna nog enkele tikspelletjes naar keuze.

 

Dinsdag: Vandaag begon de dag met 42 kinderen, dus het was lekker druk! We hebben alle kinderen weer opgehaald van school en daarna gezellig fruit gegeten, iets gedronken en naar hun schoolverhalen geluisterd.

Na het luisteren naar de verhalen mochten de kinderen zo’n 30 minuten vrij spelen.

Vandaag gingen we met 30 kinderen naar de gymzaal. We begonnen met een tikspel, uitgekozen door meester Bjordan. Na het tikkertje hebben we de groep in tweeën gesplitst.

De oudere kinderen deden een bootcamp, onder begeleiding van meester Marnix. En ja, de spieren zijn goed gekweekt! De jongere kinderen speelden gooi- en mikspelletjes en deden verschillende baloefeningen.🤾

De kinderen die op locatie verbleven, hebben geknutseld en lekker vrij gespeeld.

 

Woensdag: Vandaag begonnen we de dag met een gezamenlijke lunch. Een aantal kinderen was al vrij van school in de middag. Op de boterhammen deden we vleeswaren, kaas en wat zoetigheid. Daarna haalden we de andere kinderen van school op.

We hebben meteen wat fruit gegeten, want we wilden op tijd naar de speeltuin! De kinderen kozen uiteraard voor de speeltuin met de kabelbaan, waar we een uurtje hebben gespeeld.

Na het spelen gingen we terug naar de BSO, waar we wat gedronken hebben en een cracker aten. Daarna was het tijd voor vrij spelen, totdat de kinderen werden opgehaald.

 

Donderdag: Zoals elke donderdag stond de planning weer helemaal vol! We hebben met veel plezier alle kinderen opgehaald van school. Ze zaten vol met verhalen en zenuwen voor Sinterklaas; het is natuurlijk ook een spannende tijd voor ze.

Na het fruit eten mochten de kinderen vrij spelen. Daarna was het tijd om naar de gymzaal te gaan. We begonnen met een tikspel, zodat de spieren lekker opgewarmd werden en we meteen wat materialen konden klaarzetten.

Vandaag hebben we, na zes weken, eindelijk weer 10 Tellen in de Rimboe gespeeld! De kinderen deden enthousiast mee en gingen goed op zoek.

De kinderen die op locatie zijn gebleven, hebben Sinterklaas-tekeningen gemaakt.

 

Vrijdag: Vandaag zijn we weer vroeg begonnen met de lunch, omdat we een aantal kinderen hadden die om 12:30 uur al vrij waren van school. De planning was vandaag drukker dan andere vrijdagen, dus we hadden een gymzaal gehuurd. Helaas waren er wat zieke kinderen en afmeldingen, maar we zijn toch naar de gymzaal gegaan.

In de gymzaal hebben we verschillende tikspelletjes gespeeld, Anne-Marie Koekkoek gedaan en lekker met ballen gespeeld. De kinderen hebben echt enorm genoten van deze activiteit!

Na de gymzaal gingen we terug naar de BSO, waar de kinderen een filmpje konden kijken of lekker konden knutselen.

Al met al was het een sportieve, leuke, creatieve en spannende week! Fijn weekend!

Flekss Kinderopvang | Sport-BSO en Kinderdagverblijf✔️

Dongen Archieven – Flekss.nl

Deel dit bericht:

Soortgelijke berichten

Op zoek naar een BSO of Kinderdagverblijf in Breda of omstreken?

Klik dan op onderstaande link en plan een rondleiding in op een locatie bij jou in de buurt