Maandag 14 April 2025
Vandaag zijn weΒ lekker sportief bezig geweest. πͺπΌ
In de gymzaal hebben we allerlei leuke spelletjes gespeeld. We begonnen met een spannende hoepelrace waarbij we goed moesten samenwerken πββοΈπββοΈ. Daarna speelden we Kat en Muis π, waarbij de tikkers razendsnel onze staartjes moesten pakken. We sloten de gymles af met een fanatiek potje matten trefbal. Wat een energie!
Na al dat bewegen hebben we samen nog mooie kleurplaten gemaakt βοΈ β heerlijk ontspannen.
Β
Dinsdag 15 April 2025
De dag begon gezellig met een lekker stukje fruit π. Het feest was er ook, want er was iemand jarig! π₯³ We hebben gezongen en gesmuld van een lekkere traktatie π.
In de gymzaal deden we de hoepel stopdans , stoppen en snel een hoepel zoeken. Superspannend! Daarna speelden we met onze nieuwe parachute, wat een groot succes was! π
We eindigden de dag met levend kwartet. De strijd om de vier dezelfde items leverde veel plezier en teamwork op! π₯°
Β
Woensdag 16 April 2025
Wat hebben we een leuke dag gehad vandaag! π€© We begonnen lekker rustig met een gezellige film β even ontspannen en genieten samen πΏ. Daarna hebben we allerlei leuke spelletjes gespeeld, wat zorgde voor veel plezier en gelach! π₯³
In de middag trokken we eropuit naar het schoolplein van De 4 Heemskinderen, waar we lekker hebben gevoetbald β½ Γ©n geklommen π§! Het was heerlijk om zo actief bezig te zijn in de buitenlucht.
Alsof dat nog niet genoeg was, kregen we ook nog een brandoefening te zien! ππ¨ Het zag er super spectaculair uit β spannend en leerzaam tegelijk!
Wat een toffe woensdag was dit weer! π₯
Β
Donderdag 17 April 2025
We startten de dag met een lekker stukje fruit π, en in plaats van een koekje kregen we… paaseitjes! π£ Een heerlijke voorbereiding op Pasen π.
In de gymzaal speelden we diamantenroof β een super spannend spel waarbij we zoveel mogelijk diamanten moesten veroveren π. En wat deden we dat goed, zeg! We hadden er mega veel!
Terug op locatie speelden we nog gezellig in de ballenbak en maakten we mooie tekeningen. Wat was het weer fijn op de BSO! π
Β
Vrijdag 18 April 2025
Vandaag was het feest, wantβ¦ het is vrijdag Γ©n studiedag! π
Dat betekent vakantiepret voor de kinderen β en wat hadden ze er zin in!
We begonnen de dag met een superleuke ochtend op het aardbeienterras, waar de kinderen enthousiast op zoek gingen naar kleurrijke paaseieren die overal verstopt waren. Wat een plezier en spanning bij elk gevonden ei! π£π
Na al dat speuren was het tijd om samen gezellig te lunchen, met zβn allen aan tafel β wat een fijne, ontspannen sfeer! π₯ͺπ§
En de middag? Die brachten we natuurlijk door in de speeltuin! Lekker klimmen, klauteren, rennen en lachen in het zonnetje. βοΈπ
Wat een heerlijke start van de vakantie β de kinderen hebben genoten van elke minuut!
Β