Week 3 van de zomervakantie was één groot avontuur vol creativiteit, gezelligheid en plezier!
Β
Maandag 21 Juli 2025βοΈ
Het begon op maandag 21 juli met een creatieve ochtend waarin we in twee groepen aan de slag gingen. De ene groep mocht lekker vrij spelen op locatie π, terwijl de andere groep canvassen ging schilderen. Wat een prachtige kunstwerken zijn daaruit gekomen! De kinderen lieten echt hun fantasie de vrije loop π¨β¨. Toen we nog wat tijd over hadden, zijn we gezellig naar de speeltuin geweest β even lekker naar buiten, samen spelen en lachen in de zon π.
βs Middags trokken we met zβn allen naar de bioscoop, waar we de film Thomas en Rudger & Paco hebben gekeken. Wat een leuke en grappige film was dat! πΏ Er werd genoten van het grote scherm Γ©n van de popcorn natuurlijk π. Een heerlijke dag waarin creativiteit en ontspanning perfect samenkwamen!
Β
Dinsdag 22 Juli 2025βοΈ
Op dinsdag 22 juli stond Jeugdland op het programma β en wat keken we daar naar uit! Over het hele terrein waren stormbanen opgebouwd, waar de kinderen hun energie goed kwijt konden π¨πͺ. Daarnaast konden ze hutten bouwen, schilderen en smullen van overheerlijke pannenkoeken π₯. Tijdens de lunch aten we gezellig samen onze lunchpakketjes op, waarna het speelplezier gewoon weer verderging. Extra leuk was dat er zoveel vriendjes en vriendinnetjes van de kinderen aanwezig waren β dat maakte de sfeer nog gezelliger π€. Een dag vol actie, plezier en verbondenheid!
Β
Woensdag 23 Juli 2025βοΈ
Woensdag 23 juli gingen we samen met locatie Zevenbergen op uitstapje naar De Koeckers in Den Hout. We begonnen de dag sportief met een potje midgetgolf β³, waar veel werd gelachen en fanatiek gespeeld. Daarna was het tijd om te smullen van heerlijke pannenkoeken β een echte traktatie! π In de middag doken we de grote binnenspeeltuin in, waar de kinderen zich helemaal konden uitleven. Klimmen, klauteren, glijden en vooral veel samen spelen β wat een feest! π°π
Β
Donderdag 24 Juli 2025βοΈ
Donderdag 24 juli brachten we een spectaculaire dag door in Speelland Beekse Bergen! Overal om ons heen waren leuke attracties voor jong en oud π’ β de kinderen waren er niet weg te slaan. Het plezier straalde van hun gezichten af! In de middag mochten de kinderen met een zwemdiploma ook nog zwemmen bij het meertje. Ze genoten volop van het water, en natuurlijk van de glijbaan waar ze keer op keer vanaf suisden π¦ποΈ. Het was een heerlijke dag vol zon, verkoeling en avontuur β één groot zomers feest!
Β
Vrijdag 25 Juli 2025βοΈ
Op vrijdag 25 juli sloten we week 3 op een geweldige manier af. In de ochtend begonnen we lekker buiten in speeltuin De Hoge Neer, waar de kinderen vrij konden spelen en genieten van het mooie weer π³π. Daarna lunchten we op locatie met boterhammen en heerlijke tostiβs β even gezellig samen eten π₯ͺπ§. Na de lunch volgde misschien wel het hoogtepunt van de dag: een echte graffitiworkshop! π¨ De kinderen leerden hoe je graffiti maakt, en iedereen mocht zijn of haar eigen kunstwerk maken. Wat een creativiteit en enthousiasme β de resultaten waren echt supertof! π
Deze week zat vol vrolijke momenten, avontuur, lachen, ontdekken en nieuwe dingen leren. Een week om nooit te vergeten β wat hebben we genoten! π₯°πβ¨